Zagłębie Lubin i Lechia Gdańsk za burtą Pucharu Polski! [wideo]

    Sensacja w 1/8 Pucharu Polski. Zagłębie Lubin grając na własnym stadionie odpadło z II-ligowcem z Chojnic! Puchar Polski rządzi się swoimi prawami i często serwuje nam zaskakujące rozstrzygnięcia. W myśl tej powszechnie znanej maksymy, na etapie 1/8  z tegorocznymi rozgrywkami pożegnały się drużyny Lechii Gdańsk i Zagłębia Lubin.

    Ekipa Piotra Stokowca poległa we wtorek w Niepołomicach ulegając tamtejszej Puszczy 3-1 natomiast Miedziowi nie sprostali II-ligowcowi z Chojnic odpadając po przegranych rzutach karnych. Już w 4 minucie spotkania goście mogli wyjść na prowadzenie ale nie wykorzystali rzutu karnego. Okazało się jednak , że to właśnie skuteczne wykonywanie "jedenastek" dało awans drużynie prowadzonej przez Adama Noconia. Co ciekawe decydującego karnego nie wykorzystał Crnomarkovic, który dopiero co został ukarany trzema meczami pauzy za brutalny faul, w wyniku którego zawodnik Wisły Płock doznał złamania nogi. Nie jest to najlepszy okres dla Serba a wyraz temu dają prześmiewcze komentarze kibiców, memy i GIFy zamieszczane na portalach społecznościowych. Poniżej prezentujemy jeden z nich.  

     

    Jak napisał po meczu w Lubinie na swoim twitterze sam prezes PZPN, Zbigniew Boniek, Chojniczanka awansowała do kolejnej rundy PP jak najbardziej zasłużenie. W pozostałych meczach również nie zabrakło emocji. Legia nie bez problemów pokonała w Łodzi ŁKS 3-2, Raków ograł u siebie Górnika Zabrze 4-2, Piast wygrał 2-1 w Szczecinie z Pogonią a Lech Poznań w końcu odniósł zwycięstwo ale pokonanie Radomiaka Radom w stosunku 2-1 wcale nie było spacerkiem. W wyjazdowym meczu z Wartą Poznań przełamała się również Cracovia zwyciężając gospodarzy 1-0 a grono ćwierćfinalistów uzupełni zwycięzca meczu Arka Gdynia-Górnik Łęczna, który zostanie rozegrany 16 lutego.

    Redakcja

    fot., źródło: twitter.com/@chojniczankaMKS

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Były reprezentant Niemiec miał wypadek!

    Max Kruse jakiś czas temu zakończył swoją piłkarską karierę....

    Kto faworytem El Clasico? Zapowiedź meczu FC Barcelona – Real Madryt (11.05.2025)

    Przed nami kolejne emocjonujące El Clásico – starcie FC...

    Wszystko jasne! To nowy trener Realu!

    Choć wydawało się to od dłuższego czasu pewne to...

    Były piłkarz Rakowa obserwowany przez Borussię!

    Borussia w obecnym sezonie mocno cierpi na brak klasowego...

    Pululu zmienił zdanie? To dla nich będzie grać?

    Afimico Pululu to obecnie jedno z najgłośniejszych nazwisk w...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.