Zwrot akcji w sprawie Schicka! Nowy faworyt!

0
95

Patrik Schick w przeciągu najbliższych dni ma dołączyć do Interu!

21-letni napastnik przez długi czas był przymierzany do Juventusu. Reprezentant Czech oblał jednak testy medyczne za pierwszym razem, a ich powtórzenie sprzed kilku dni nie przyniosły upragnionej poprawy. U Czecha wykryto problemy z sercem oraz stan zapalny, przez co obie strony poinformowały o anulowaniu transakcji. Pewne jest to, że napastnik nie zostanie na kolejny sezon w Sampdorii.

Włoskie media podają, że Schick w najbliższych dniach przeniesie się do Interu. "Beneamata" długo przejawiała zainteresowanie byłym zawodnikiem Sparty Praga, ale w negocjacjach ubiegła ich "Stara Dama". Teraz wydaje się, że obie strony doszły do porozumienia i ofensywnie usposobiony gracz zostanie nowym wzmocnieniem klubu ze stolicy Lombardii. Sampdoria otrzyma za swojego piłkarza 30 milionów euro (płatne w dwóch ratach). Brakuje obecnie porozumienia na linii Inter – Schick, ale wydaje się ono być kwestią najbliższych godzin.

Jeśli owe porozumienie zostanie osiągnięte, to testy medyczne odbędą się najszybciej na początku sierpnia. Wszystko jest związane z wygaśnięciem stanu zapalnego i problemów z sercem piłkarza.

źródło: Gianluca di Marzio

fot. Pressfocus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here