Asysta Piszczka w meczu z Hoffenheim

    Borussia Dortmund na Signal Iduna Park zremisowała 3:3 z TSG Hoffenheim w 21. kolejce niemieckiej Bundesligi. Asystę w tym meczu zaliczył Łukasz Piszczek.

    Dortmundczycy wyszli na prowadzenie w 32. minucie spotkania. Na listę strzelców wpisał się Jadon Sancho po bardzo dobrym podaniu Łukasza Piszczka. Tym samym były reprezentant Polski zaliczył szóstą asystę w obecnej kampanii biorąc pod uwagę ligowe spotkania.


    >>> CZYTAJ NA FOOTBAR: DERBY MADRYTU DLA REALU!


    Jeszcze przez końcem pierwszej połowy do siatki bramkarza Hoffenheimu trafił Mario Goetze, a w 66. minucie  trzecią bramkę dołożył Raphael Guerreiro. Od 75. minuty goście wzięli się do odrabiania strat i ostatecznie doprowadzili do remisu. Autorami bramek byli Ishak Belfodil (dwie) Pavel Kaderabek.

    Źródło: Twitter

    fot: pressfocus

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Neymar przyleciał helikopterem na zgrupowanie reprezentacji Brazylii. Badania kontuzji przed MŚ 2026

    Neymar dołączył do zgrupowania reprezentacji Brazylii w Teresópolis, przyleciawszy...

    Crystal Palace triumfuje w Lidze Konferencji i staje się dwunastym angielskim klubem z europejskim trofeum

    Crystal Palace wygrał Ligę Konferencji, dołączając do grona angielskich...

    Manchester City rezygnuje z Enzo Fernándeza, stawia na Elliota Andersona z Nottingham Forest

    Kierownictwo Manchesteru City nie jest zainteresowane sprowadzeniem Enzo Fernándeza...

    Enzo Maresca nowym menedżerem Manchesteru City – trzyletni kontrakt do czerwca 2029

    Enzo Maresca podpisał trzyletni kontrakt jako nowy menedżer Manchesteru...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.