test

  Austria – Turcja: gdzie obejrzeć? Transmisja tv, stream online | 02.07.2024

  Mecz pomiędzy Austrią a Turcją odbędzie się 2 lipca 2024 roku o godzinie 21:00 na Leipzig Stadium. Jest to spotkanie jednej ósmej fazy pucharowej EURO 2024. Poniżej przedstawiono, gdzie można śledzić transmisję tego emocjonującego wydarzenia zarówno w telewizji, jak i w internecie.

  Austria – Turcja: gdzie oglądać?

  Transmisję meczu Austria – Turcja można śledzić na antenach TVP 1 oraz TVP Sport. Dostęp do transmisji online jest możliwy poprzez serwisy Pilot WP, Canal+online, Gonet TV, MEGOGO, Sweet.tv oraz bezpłatnie na sport.tvp.pl.

  Austria – Turcja: transmisja za darmo

  Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach smart tv i innych urządzeniach (Chromecast, Android TV, Samsung, LG). Kanał TVP Sport, na którym pokazywany będzie mecz jest też dostępny bez opłat w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w kablówkach i na platformach satelitarnych.

  Austria – Turcja: transmisja meczu online

  Dostęp do transmisji z meczu Austria – Turcja jest możliwy nie tylko przez darmowe serwisy, ale również na platformach streamingowych za opłatą. Wśród nich wyróżniają się Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo, które oferują różnorodne pakiety umożliwiające oglądanie dzisiejszego spotkania.

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

  Każda z platform, na której dostępna jest transmisja meczu Austria – Turcja, oferuje możliwość oglądania zarówno na stronie internetowej, jak i przez aplikacje, co umożliwia dostęp z komputerów, smartfonów, tabletów, telewizorów smart TV i innych urządzeń.

  Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
  Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
  Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo
  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.