test

  Wimbledon 2024: transmisja na żywo w TV i stream online. Gdzie oglądać?

  W dniach od 1 do 14 lipca miłośnicy tenisa z całego świata będą mogli śledzić zmagania najlepszych rakiet świata na kortach All England Club. Wśród gwiazd turnieju znajdą się Iga Światek, Hubert Hurkacz, Magda Linette oraz Magdalena Fręch. Szczegóły dotyczące transmisji turnieju, zarówno w telewizji, jak i online, oraz informacje o dostępie bezpłatnym przedstawiamy poniżej.

  Wimbledon 2024: gdzie oglądać?

  Mecze na żywo z Wimbledonu 2024 będą transmitowane przez Polsat Sport 1, Polsat Sport 2, Polsat Sport 3 oraz Polsat Sport Premium 1. Dodatkowo, możliwość streamu online zapewnią serwisy Fortuna TV, STS TV, Superbet TV, Polsat Box Go oraz Canal+online.

  Wimbledon 2024: transmisja za darmo

  Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Dostęp do darmowej transmisji uzyskasz po założeniu konta i dokonaniu minimalnego depozytu, a także zagraniu zakładu bukmacherskiego. Serwisy te oferują atrakcyjne pakiety powitalne, które umożliwiają oglądanie zawodów bez dodatkowych opłat.

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj turniej za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

  Dzisiejszy mecz za pośrednictwem serwisów Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV można oglądać na komputerach, smartfonach i tabletach. Każda z firm oferuje dostęp do swojej usługi zarówno przez stronę internetową jak i aplikację mobilną (Android, iOS).

  Wimbledon 2024: transmisja w serwisach online

  Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Eleven i Polsat Sport Premium”, który jest dostępny za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu „Canal+”. Platforma Canal+online dostępna jest w formie strony internetowej oraz aplikacji, dzięki którym można oglądać transmisję nie tylko na komputerze, ale też na wielu innych urządzeniach takich jak smartfony i tablety (iOS, Android), telewizory smart tv i inne urządzenia (m.in. Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV). Z jednego konta klienta Canal+online w tym samym momencie mogą korzystać dwie osoby – można więc oglądać transmisje jednocześnie na dwóch urządzeniach.

  Kolejny serwis udostępniający transmisję spotkania to Polsat Box Go. Aby oglądać turniej należy wykupić pakiet „Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W pakiecie sportowym oferowanym przez Polsat Box Go znajdują się kanały Canal+Sport 3, Polsat Sport, Polsat Sport Premium, a także inne stacje sportowe. Transmisję w Polsat Box Go można oglądać przez stronę www na komputerze, a także w aplikacji na smartfonach, tabletach, telewizorach i innych urządzeniach. W Polsat Box Go jest opcja oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie – umożliwia to udostępnienie konta klienta drugiej osobie.

  Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
  Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
  Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
  Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. jako rozszerzenie pakietu Canal+ Oglądaj w Canal+online
  Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.