Bramka i dwie asysty Wilczka w lidze. Jest liderem klasyfikacji strzelców

W 9. kolejce duńskiej ekstraklasy Broendby IF pokonało przed własną widownią 4:2 (2:0) FC Nordsjaelland. Bramkę i dwie asysty w tym meczu zaliczył Kamil Wilczek!

Do przerwy ekipa z Kopenhagi prowadziła 2:0. Bramki trafili Dominik Kaiser oraz Josip Radosevic, a asysty przy tych golach zaliczył Kamil Wilczek. W 54. minucie na listę strzelców w drużynie gości wpisał się Mikkel Damsgaard.

Niedługo po tym zespół z Kopenhagi podwyższył prowadzenie, a gola strzelił Hany Mukhtar. W 64. minucie na 3:2 w FC Nordsjaelland bramkę zdobył Isaac Atanga. W końcówce dla gospodarzy strzelił jeszcze Wilczek. Polak wykorzystał rzut karny.

>>>ZOBACZ NA FOOTBAR: GOL KRZYSZTOFA PIĄTKA

Wilczek jak na razie jest liderem klasyfikacji strzelców w lidze duńskiej z dorobkiem ośmiu trafień na koncie. Dodatkowo w swoim dorobku ma dwie asysty.