Hat-trick Ibrahimovicia w MLS

Los Angeles Galaxy pokonało przed własną publicznością Sporting Kansas City 7:2 w meczu MLS.

Trzy bramki w tym spotkaniu dla gospodarzy trafił Zlatan Ibrahimović. Szwedzki gwiazdor pierwszego gola zdobył w 32. minucie. Co prawda, nie wykorzystał rzutu karnego, gdyż bramkarz rywali wybronił jego uderzenie, ale skutecznie dobijał. W 51. minucie 37-latek dostał piłkę w polu karnym i wpakował piłkę do siatki, natomiast w 85. minucie uderzył płasko i nie dał żadnych szans golkiperowi gości.

Warto dodać, że w jego drużynie strzelali również Sebastian Lletget (dwukrotnie), Joe Corona oraz Uriel Antuna. W zespole Sportingu Kansas City dwa gole trafił Felipe Gutierrez

>>>ZOBACZ NA FOOTBAR: GOL KRZYSZTOFA PIĄTKA

Ibrahimović w tym sezonie ma na swoim koncie 26 bramek. Znajduje się na drugim miejscu w klasyfikacji strzelców, gdyż pierwsze zajmuje Carlos Vela, który ma 2 trafienia więcej.

fot: pressfocus