test

  Brazylia – Kostaryka: transmisja na żywo w TV i stream online. Gdzie oglądać? | 25.06.2024

  W nocy z poniedziałku na wtorek, o godzinie 03:00, odbędzie się emocjonujące starcie na Copa America między drużynami Brazylii i Kostaryki. Mecz rozegrany zostanie na stadionie SoFi w Inglewood. Zapraszamy do zapoznania się z opcjami oglądania tego wydarzenia na żywo, zarówno w telewizji, jak i online, w tym z możliwościami bezpłatnego dostępu do transmisji.

  Brazylia – Kostaryka gdzie oglądać?

  Brazylia – Kostaryka, mecz na żywo można śledzić za pośrednictwem platform Viaplay oraz STS TV, LVBET TV, Betclic TV. Zarówno transmisja płatna, jak i darmowe streamy są dostępne, umożliwiając kibicom wybór najlepszej opcji.

  Brazylia – Kostaryka transmisja za darmo

  Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach STS TV, LVBET TV i Betclic TV. Dostęp do bezpłatnego oglądania jest możliwy po założeniu konta, wpłacie depozytu oraz postawieniu zakładu. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji powitalnych, które umożliwiają oglądanie bez dodatkowych opłat. Dostępne bonusy to m.in. zakład bez ryzyka czy bonusy od depozytu.

  Te platformy umożliwiają oglądanie transmisji zarówno na stronach internetowych, jak i w aplikacjach mobilnych (Android, iOS), co zapewnia elastyczność i wygodę w dostępie do meczu.

  Brazylia – Kostaryka transmisja meczu w Viaplay

  Aby oglądać transmisję meczu na platformie Viaplay, konieczne jest założenie konta i opłacenie subskrypcji. Dostępne są różne pakiety, w tym pakiet “Total” za 44 zł / miesiąc (przy rocznej płatności) lub 55 zł / miesiąc (przy subskrypcji miesięcznej). Platforma umożliwia oglądanie na wielu urządzeniach jednocześnie, co jest wygodne przy wspólnym korzystaniu z konta.

  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.