test

  Chorwacja – Włochy : transmisja na żywo w TV i stream online. Gdzie oglądać? | 24.06.2024

  W najbliższy poniedziałek, 24 czerwca 2024 roku, o godzinie 21:00 na stadionie w Lipsku rozegrane zostanie emocjonujące spotkanie piłkarskie między reprezentacjami Chorwacji i Włoch. Mecz ten odbędzie się w ramach 3. kolejki fazy grupowej Mistrzostw Europy 2024. Zapraszamy do zapoznania się z opcjami transmisji tego wydarzenia, zarówno w telewizji, jak i online, z możliwością oglądania bez opłat.

  Chorwacja – Włochy: gdzie oglądać?

  Mecz na żywo będzie transmitowany w telewizji na antenie TVP 2. W internecie natomiast, transmisję online będzie można śledzić na platformach Pilot WP, Canal+online, Gonet TV, MEGOGO, Sweet.tv (usługi płatne) oraz bezpłatnie na sport.tvp.pl.

  Chorwacja – Włochy: transmisja za darmo

  Bezpłatna transmisja meczu Chorwacja – Włochy będzie dostępna na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Umożliwiają one dostęp do transmisji na różnorodnych urządzeniach takich jak komputery, smartfony, tablety oraz smart TV, w tym na systemach Android i iOS oraz na urządzeniach z systemem Android TV i telewizorach marek Samsung czy LG. Kanał TVP Sport dostępny jest także w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w ofercie wielu operatorów kablowych i satelitarnych.

  Chorwacja – Włochy: transmisja meczu online

  Transmisję z meczu Chorwacja – Włochy można oglądać nie tylko za darmo, ale także na wymienionych wcześniej płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online, Megogo. Te platformy oferują różne pakiety subskrypcji, które pozwalają dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb każdego kibica.

  • Pilot WP » oferuje pakiet „Starter Plus” za 19,99 zł / 30 dni, z możliwością jednorazowej płatności za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » umożliwia dostęp do kanałów TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za miesięczną opłatą w wysokości 39 zł;
  • Megogo » proponuje pakiet “Startowy” dostępny za 9,99 zł / 30 dni.

  Każda z tych platform dostępna jest zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną, co umożliwia łatwe śledzenie meczu na żywo na urządzeniach mobilnych, smart TV oraz komputerach.

  Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
  Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
  Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo
  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.