Były reprezentant Polski, Jarosław B. zatrzymany

    Były piłkarz m. in. Lechii Gdańsk został dziś zatrzymany w Sopocie w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej.

    Jak podaje RMF FM, były piłkarz został zatrzymany po tym, jak sam stawił się na przesłuchanie w prokuraturze w Sopocie. Chodzi o zdarzenie, do którego miało dojść w jednym ze znanych sopockich hoteli. Dwudziestokilkuletnia kobieta, która miała spotkać się tam z byłym piłkarzem, złożyła po tym zdarzeniu zawiadomienie o przestępstwie. Dzisiejsze zatrzymanie jest jego skutkiem.


    >>> CZYTAJ NA FOOTBAR: ZATRZYMANIA W WIŚLE KRAKÓW


    Przez ostatnie lata grał w Lechii Gdańsk, od 2014 roku jest w tym klubie dyrektorem sportowym. Były obrońca występował także w barwach Amiki Wronki czy Widzewa Łódź. Zanotował także występ w reprezentacji Polski.

     

    źródło: RMF FM

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Madonna, Shakira i BTS wystąpią w przerwie finału Mistrzostw Świata 2026

    FIFA ogłosiła, że w przerwie finału mistrzostw świata w...

    Guardiola: Skupienie na meczu z Crystal Palace, żadnych rotacji przed finałem Pucharu Anglii

    Josep Guardiola zapowiedział, że cała uwaga Manchesteru City skoncentrowana...

    Arsenal pokonał West Ham 1:0. Arteta chwali sędziów po anulowaniu gola

    Menadżer Arsenalu Mikel Arteta był zadowolony po cennym zwycięstwie...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.