Carlo Ancelotti ocenił mecz z FC Barceloną! „To były drobne szczegóły”.

Real Madryt pokonał FC Barcelonę w rewanżowym meczu półfinału Pucharu Króla 4:1. Po zakończeniu starcia głos zabrał opiekun „Królewskich” Carlo Ancelotti. Kilka słów dodał Eduardo Camavinga.

Real Madryt wygrał w rewanżowym meczu z FC Barceloną na Camp Nou w półfinale Pucharu Króla 4:0. W zespole „Los Blancos” gole zdobyli Karim Benzema (3 bramki) i Vinicius Junior.

Awans do kolejnej rundy skomentował Carlo Ancelotti. – W pierwszej połowie mieliśmy problem z wybiciem piłki, ale pierwsza bramka zmieniła dynamikę i w drugiej dużo lepiej przy przejściach, bo znaleźliśmy więcej dziur. Podejście było takie samo jak w ostatnich dwóch El Clasico. To były drobne szczegóły, które jak widać potem okazały się skuteczne.  Świetny detal pierwszego gola, który był fantastyczny, zadecydował o drugiej połowie – powiedział Carlo Ancelotti, cytowany przez oficjalną stronę Realu Madryt.

– Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ mam szczęście trenować wspaniałą drużynę i świetny klub. Awans do finału to duże wyzwanie. Będę to świętował na boisku, jeśli wygramy finał – dodał.

Kilka słów dodał Eduardo Camavinga, pomocnik Realu Madryt.Nie wygraliśmy tutaj od dawna i wyjeżdżamy bardzo szczęśliwi. Kiedy jestem na boisku, to daję z siebie wszystko dla drużyny. Muszę dawać z siebie wszystko dla klubu i podziękować trenerowi za zaufanie – powiedział Francuz.

Źródło: Realmadrid.com