[HTML payload içeriği buraya]

Celta Vigo 1:2 Real Madryt – skrót meczu: Nieznaczne zwycięstwo faworytów (WIDEO)

Real Madryt odnosi siódme zwycięstwo w aktualnym sezonie La Liga, pokonując na wyjeździe 2:1 drużynę Celty Vigo.

Choć Real zgarnia dziś komplet punktów, warto podkreślić, że Celta stawiała dziś opór tak mocno, jak tylko była w stanie. Trudno powiedzieć, żeby podopieczni Carlo Ancelottiego jakoś wyraźnie przeważali, jednak o końcowym triumfie zadecydowała skuteczność.

Wynik w 20. minucie otworzył Kylian Mbappe, który tym samym wysyła sygnał, że po ostatnim urazie nie ma już śladu. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy, stan meczu wyrównał jednak Swedberg, a w szeregach Realu, zrobiło się zapewne odrobinę nerwowo. Sytuację w 66. minucie uratował Vinicius, który ostatecznie zapewnił ekipie gości końcowy triumf. 1:2 to ostateczny wynik.