test

  Copa America 2024: transmisja na żywo w TV i stream online. Gdzie oglądać?

  Od 20 czerwca do 14 lipca w Stanach Zjednoczonych odbywać się będzie Copa America 2024, skupiająca najlepsze drużyny piłkarskie kontynentu. Mecz na żywo można śledzić w różnych formach transmisji – zarówno telewizyjnych, jak i online. Szczegóły dotyczące transmisji w TV i online, gdzie oglądać i czy można oglądać za darmo, znajdują się poniżej.

  Copa America 2024 gdzie oglądać?

  Copa America 2024 to wydarzenie transmitowane online na platformach Viaplay (płatne), STS TV, LVBET TV oraz Betclic TV (bezpłatnie). Dostępność transmisji w internecie umożliwia oglądanie emocjonujących spotkań bez względu na miejsce.

  Copa America 2024 transmisja za darmo

  Transmisja za darmo dostępna jest na platformach STS TV, LVBET TV i Betclic TV. Dostęp do darmowej transmisji wymaga założenia konta i postawienia zakładu. Serwisy te oferują atrakcyjne pakiety powitalne, które umożliwiają oglądanie meczów bez dodatkowych opłat.

  Mecze można oglądać online na stronach internetowych oraz w aplikacjach mobilnych (Android, iOS) serwisów STS TV, LVBET TV i Betclic TV, co umożliwia dostęp do transmisji z dowolnego miejsca i urządzenia.

  Copa America 2024 transmisja meczu w Viaplay

  Oglądanie meczów na Viaplay wymaga założenia konta i subskrypcji pakietu “Total” dostępnego w promocyjnej cenie 44 zł / miesiąc (przy płatności rocznej) lub 55 zł / miesiąc (w subskrypcji miesięcznej). Viaplay umożliwia dostęp do transmisji na różnych urządzeniach jak komputery, smart TV, smartfony, tablety, konsole do gier oraz urządzenia do streamingu, a także oglądanie na dwóch urządzeniach jednocześnie.

  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.