test

  Hiszpania – Włochy: transmisja na żywo w TV i stream online. Gdzie oglądać? | 20.06.2024

  Dnia 20.06.2024 o godzinie 21:00 na stadionie Veltins-Arena w Gelsenkirchen odbędzie się emocjonujące spotkanie piłkarskie między Hiszpanią a Włochami. Jest to druga kolejka fazy grupowej Euro 2024. Poniżej przedstawiono opcje, dzięki którym można śledzić transmisję meczu na żywo zarówno w telewizji, jak i online.

  Hiszpania – Włochy: gdzie oglądać?

  Spotkanie między Hiszpanią a Włochami można oglądać w telewizji na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Transmisja online dostępna jest na wielu platformach: Pilot WP, Canal+online, Gonet TV, MEGOGO oraz Sweet.tv, a za darmo można oglądać na sport.tvp.pl.

  Hiszpania – Włochy: transmisja za darmo

  Transmisję ze spotkania można oglądać bezpłatnie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Dostęp do darmowej transmisji jest możliwy zarówno przez przeglądarki internetowe na komputerach, jak i przez aplikacje mobilne na urządzeniach takich jak smartfony, tablety oraz smart TV, w tym systemy Android i iOS.

  Hiszpania – Włochy: transmisja meczu online

  Transmisję z meczu można śledzić nie tylko na darmowych serwisach, ale również na platformach streamingowych takich jak Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Te serwisy oferują różnorodne pakiety, które pozwalają na dostęp do transmisji, w tym dzisiejszego spotkania. Dostęp do tych serwisów jest możliwy zarówno przez strony internetowe, jak i aplikacje mobilne, co umożliwia oglądanie meczu na różnych urządzeniach takich jak komputery, smartfony, tablety czy telewizory smart.

  • Pilot WP » oferuje pakiet „Starter Plus”, który jest dostępny zarówno w subskrypcji miesięcznej za 19,99 zł, jak i w opcji jednorazowej za 24,99 zł;
  • CANAL+ Online » w pakiecie “Canal+” umożliwia dostęp do kanałów TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł miesięcznie;
  • Megogo » oferuje pakiet “Startowy” za 9,99 zł na 30 dni.
  Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
  Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
  Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo
  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.