test

  Transmisja Polska – Austria. Gdzie oglądać? | 21.06.2024

  Mecz Polska – Austria, który odbędzie się 21 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 na stadionie Olympiastadion w Berlinie, to jedno z kluczowych spotkań drugiej kolejki fazy grupowej EURO 2024. Fani futbolu będą mieli okazję śledzić zmagania na żywo, zarówno w telewizji, jak i online. Szczegóły transmisji przedstawiamy poniżej, wskazując, gdzie można oglądać mecz bezpłatnie oraz na płatnych platformach.

  Polska – Austria: gdzie oglądać?

  Mecz na żywo Polska – Austria będzie transmitowany w telewizji na kanałach TVP 1 i TVP Sport. Oglądać można również online, zarówno na płatnych serwisach Pilot WP, Canal+online, Gonet TV, MEGOGO, Sweet.tv, jak i za darmo na sport.tvp.pl.

  Polska – Austria: transmisja za darmo

  Bezpłatna transmisja meczu Polska – Austria dostępna będzie na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Umożliwiają one dostęp do streamingu na różnych urządzeniach, takich jak smartfony, tablety oraz smart TV, zarówno dla systemów Android, jak i iOS, a także na platformach takich jak Chromecast, Android TV oraz urządzenia marki Samsung i LG.

  Polska – Austria: transmisja meczu online

  Transmisja z meczu Polska – Austria jest dostępna nie tylko za darmo, ale również na płatnych platformach streamingowych, takich jak Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety, które pozwalają na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb użytkownika. Szczegóły dostępnych opcji przedstawiamy poniżej:

  • Pilot WP » oferuje pakiet „Starter Plus” za 19,99 zł na 30 dni przy subskrypcji odnawialnej, a jednorazowa płatność to koszt 24,99 zł.
  • CANAL+ Online » proponuje pakiet „Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2, w cenie 39 zł miesięcznie.
  • Megogo » zapewnia pakiet „Startowy” za 9,99 zł na 30 dni.

  Transmisję meczu można oglądać na stronach internetowych tych serwisów lub korzystając z aplikacji, co pozwala na dostęp do streamingu na urządzeniach takich jak komputery, smartfony, tablety oraz telewizory smart TV.

  Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
  Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
  Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo
  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.