test

  Czechy – Turcja: gdzie oglądać? Transmisja tv, stream online | 26.06.2024

  Spotkanie piłkarskie Czechy kontra Turcja odbędzie się 26 czerwca 2024 roku o godzinie 21:00. Miejscem rywalizacji będzie Volksparkstadion w Hamburgu, gdzie drużyny zmierzą się w ramach trzeciej kolejki fazy grupowej EURO 2024. O szczegółach transmisji meczu na żywo, zarówno w telewizji, jak i online, zarówno płatnej, jak i bezpłatnej, można dowiedzieć się w niniejszym artykule.

  Czechy – Turcja: gdzie oglądać?

  Mecz Czechy przeciwko Turcji będzie można śledzić w telewizji na antenie TVP 1. Transmisje online są dostępne na wielu platformach: Pilot WP, Canal+online, Gonet TV, MEGOGO, Sweet.tv oraz za darmo na sport.tvp.pl. Każda z tych opcji zapewnia dostęp do pełnej relacji na żywo z emocjonującego spotkania.

  Czechy – Turcja: transmisja za darmo

  Transmisję ze spotkania można oglądać bezpłatnie na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Strona dostępna jest dla użytkowników komputerów, a aplikacja pozwala na oglądanie na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony i tablety z systemami Android oraz iOS, a także na smart TV i innych urządzeniach obsługujących Chromecast, Android TV, Samsung, LG. Dostęp do kanału TVP Sport jest również możliwy bez dodatkowych opłat w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych.

  Czechy – Turcja: transmisja meczu online

  Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

  Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

  Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
  Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
  Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo
  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.