test

  Niemcy – Dania: gdzie oglądać? Transmisja tv, stream online | 29.06.2024

  W najbliższą sobotę, 29 czerwca 2024 roku, o godzinie 21:00, odbędzie się emocjonujące spotkanie pomiędzy drużynami Niemiec i Danii. Mecz ten, rozgrywany w ramach jednej ósmej fazy pucharowej EURO 2024, zostanie zorganizowany na stadionie Signal Iduna Park w Dortmundzie. Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące dostępnych opcji oglądania transmisji, zarówno w telewizji, jak i w internecie.

  Niemcy – Dania: gdzie oglądać?

  Mecz Niemcy – Dania będzie można śledzić na żywo w telewizji na kanałach TVP 1 i TVP Sport. Dla zainteresowanych dostępem online, transmisję zapewnią serwisy Pilot WP, Canal+online, Gonet TV, MEGOGO oraz Sweet.tv oraz bezpłatnie w internecie.

  Niemcy – Dania: transmisja za darmo

  Bez opłat można oglądać transmisję meczu na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Strona sport.tvp.pl jest dostępna na urządzeniach stacjonarnych, a aplikacja TVP Sport umożliwia dostęp z mobilnych urządzeń takich jak smartfony i tablety oraz telewizory smart tv, z systemami Android i iOS, a także urządzenia takie jak Chromecast, Android TV, oraz telewizory Samsung i LG.

  Niemcy – Dania: transmisja meczu online

  Interesującą ofertę transmisji online meczu Niemcy – Dania prezentują płatne platformy streamingowe. W serwisie Pilot WP, dostępny jest pakiet „Starter Plus”, a w CANAL+ Online można uzyskać dostęp do kanałów TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 w ramach pakietu „Canal+”. Serwis Megogo również oferuje atrakcyjne opcje, takie jak pakiet „Startowy”.

  • Pilot WP » oferuje pakiet „Starter Plus” za 19,99 zł przy odnawialnej płatności, a za 24,99 zł przy jednorazowej płatności za 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” dostępny za 39 zł miesięcznie;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł na 30 dni.

  Wszystkie platformy oferują dostęp do swoich usług zarówno przez strony internetowe, jak i aplikacje mobilne, co pozwala na oglądanie transmisji na różnorodnych urządzeniach takich jak komputery, smartfony, tablety i telewizory smart tv.

  Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
  Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
  Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo
  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.