test

  Deportivo blisko pozyskania Lucasa Pereza!

  Lucas Perez jest bliski odejścia z zespołu Arsene Wengera! Głównym zainteresowanym skorzystania z usług napastnika jest jego były klub, Deportivo La Coruna.

  Hiszpański napastnik już od dłuższego czasu nie czuje się komfortowo w północnym Londynie. Mimo wszystko z optymizmem patrzył w przyszłość. Jednak po ostatnim wywiadzie, jaki udzielił snajper, dał jasno do zrozumienia, że nie zamierza więcej grać dla ekipy Kanonierów.

  – Chcę odejść, aby grać i być szczęśliwym. W zeszłym roku ledwie miałem jakiekolwiek okazje, kiedy je miałem, wykorzystywałem je. Arsenal nie zachowuje się dobrze w stosunku do mnie. To, że zmienili mój numer na koszulce, nie informując mnie, wydaje mi się czymś, co przelało czarę goryczy. Nie mogę tak dalej. Dałem z siebie wszystko, ale nie zostało to odwzajemnione, więc nie wytrzymam już tego dłużej.

  Prezydent Deportivo, Tino Fernandez w ostatnich dniach stara się sfinalizować transfer Pereza. Lucas jest rodowitym galicyjczykiem i w zespole z La Coruni czuł się świetnie. W sezonie 15/16 dla stołecznego klubu zdobył 19 bramek, dokładając do swojego dorobku 11 asyst. Wynik robi niezłe wrażenie tym bardziej, że Depor to przeciętny zespół i co roku walczą o utrzymanie w hiszpańskiej ekstraklasie. 

  Agent zawodnika, Rodrigo Fernandez Lovelle jest w ciągłym kontakcie z władzami obu klubów. Na Emirates Stadium wpłynęły dwie oferty kupna. Pierwsza z nich została odrzucona, druga natomiast wciąż widnieje na stoliku włodarzy The Gunners. Cena jaką Hiszpanie mieliby zapłacić oscyluje w granicach 10-15 mln euro (przypomnijmy, że przed rokiem Arsenal zapłacił 21 mln euro). Sam zainteresowany ustalił warunki kontraktu ze swoim starym-nowym pracodawcą, do zakończenia transakcji pozostaje jedynie akceptacja oferty przez londyńczyków. 

   

   

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.