Dwa gole Roberta Lewandowskiego w La Liga!

W 3. kolejce hiszpańskiej La Liga Barcelona pokonała na Camp Nou 4:0 Real Valladolid. Dwa gole w tym meczu zdobył Robert Lewandowski.

Barcelona wyszła na prowadzenie w 24. minucie. Wynik otworzył Robert Lewandowski. Polak dostał doskonałe podanie w pole karne od Raphinhy i wbił piłkę do siatki przeciwnika. W 43. minucie po asyście Ousmane Dembele rezultat podwyższył Pedri. Młody Hiszpan pewnie wykończył akcję.

W 64. minucie kolejną asystę zaliczył Ousmane Dembele. Gola dla „Barcy” zdobył „Lewy”. Środkowy napastnik strzałem piętą pokonał bramkarza rywali. W doliczonym czasie gry rywali dobił Sergi Roberto.

Dorobek Lewandowskiego

Jak na razie Robert Lewandowski wystąpił we wszystkich spotkaniach w tym sezonie La Liga. Na swoim koncie ma 4 gole i 1 asystę.

Kto następny?

W następną sobotę o godzinie 21:00 Barcelona zagra na wyjeździe z Sevillą. Obecnie klub ze stolicy Katalonii znajduje się na 3. miejscu w tabeli i ma na swoim koncie 7 punktów. „Blaugrana” wygrała dwa starcia i jedno zremisowała.

Źródło: FC Barcelona