Eden Hazard zadebiutował w Realu Madryt

Belg zadebiutował w Realu Madryt. Niestety, w swoim pierwszym meczu przegrał z Bayernem Monachium.
    R E K L A M A

Fani Realu Madryt doczekali się debiutu swojej nowej gwiazdy. Eden Hazard rozegrał 45 minut w meczu ICC przeciwko Bayernowi Monachium! Po przerwie w jego miejsce wydelegowano Viníciusa Júniora. Belg popisał się kilkoma dobrymi podaniami, był aktywny na połowie rywala i "dawał pozytywną energię swoim kolegom" – tak krótko opisała występ Hazarda madrycka gazeta "Marca".

Królewscy ostateczni przegrali z Bayernem 1:3. Do siatki trafiali Tolisso, Lewandowski oraz Gnabry. Honorowe trafienie Hiszpanom zapewnił Rodrygo.

Co ciekawe, w sobotę 20 lipca 2019 roku miała miejsce 50. rocznica wylądowania pierwszego człowieka na księżycu. Eden Hazard postanowił uczcić ten wyjątkowy dzień dla ludzkości, ubierając koszulkę właśnie z tym numerem. Taka decyzja zawodnika może tylko potwierdzić przekonanie hiszpańskich mediów co do stałego numeru 28-latka w klubie.

Wszystko wskazuje jednak, że Belg będzie grał z numerem 23 na plecach.