Grosicki blisko transferu!

0
83

To może być największy polski transfer tego lata. Według Daily Mirror, Everton na ten moment jest najbliżej pozyskania pomocnika Hull City i reprezentacji Polski!

W ostatnim czasie wydawało się, że "TurboGrosik" będzie zmuszony pozostać w drużynie prowadzonej przez Leonida Słuckiego. Zresztą szkoleniowiec "Tygrysów" otwarcie mówi, iż chce żeby Polak pozostał w klubie na kolejny sezon. Grosicki jest oczywiście innego zdania, ale jego sytuacja nieco się skomplikowała, kiedy pojawiły się głosy o wstrzymaniu negocjacji z działaczami Herthy BSC, a także Newcastle. Jednak według najnowszych doniesień w grze o 29-latka nadal są Crystal Palace, Watford FC oraz Everton. "The Toffees" są ponoć gotowi zapłacić za polskiego skrzydłowego 7,7 mln funtów, a wielkim zwolennikiem umiejętności naszego rodaka jest menedżer zespołu, Ronald Koeman.

Reprezentant Polski w poprzednim sezonie, po transferze do Premier League rozegrał w Anglii 15 spotkań i zaliczył 5 asyst. Jak sam o sobie mówi, nie jest już anonimowy w tej lidze, dlatego pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej jest dla niego priorytetem. W najbliższym czasie agenci zawodnika mają przeprowadzić zaawansowane rozmowy z przedstawicielami Evertonu.

Źródło: Daily Mirror

fot. Pressfocus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here