Jan Bednarek zawodnikiem meczu przeciwko Arsenalowi!

Southampton pokonał sensacyjnie Arsenal 3:2. Najlepszym zawodnikiem spotkania został Jan Bednarek!

Bednarek zagrał pełnowymiarowe spotkanie, kilka minut po rozpoczęciu pierwszej połowy otrzymał żółtą kartkę. Obrońca reprezentacji Polski został wybrany najlepszym piłkarzem spotkania. Efektownym wślizgiem popisał się w 31. minucie, kiedy w ostatniej chwili ubiegł Pierre'a Emericka Aubameyanga stojącego pięć metrów przed bramką Southamptonu. Akcję możecie zobaczyć TUTAJ.

Przypomnijmy, że Southampton pokonał Arsenal 3:2. To pierwsza wygrana "Świętych" po blisko trzech miesiącach. Co ciekawe, to była także pierwsza porażka Arsenalu od 18 sierpnia, kiedy uległ na wyjeździe Chelsea Londyn 2:3. W tabeli zespół Bednarka wydostał się ze strefy spadkowej i jest na 17. miejscu. Arsenal zajmuje piątą pozycję.