Jese zawodnikiem drużyny z Serie A?

Według doniesień włoskich mediów, Jese Rodriguez znalazł się na celowniku ACF Fiorentina.

Hiszpański napastnik obecnie jest zawodnikiem Paris Saint-Germain, do którego trafił z Realu Madryt w 2016 roku. Jese we Francji nie zachwycił i ubiegły sezon spędził na wypożyczeniu w UD Las Palmas. Wyspach Kanaryjskie nie okazały się szczęśliwe dla napastnika. Rodriguez miał problem z regularną grą, rozegrał 16 spotkań i strzelił zaledwie 3 bramki.

Problem z grą Hiszpana może zostać rozwiązany jeszcze tego lata, ponieważ ACF Fiorentina jest mocno zainteresowana wypożyczeniem piłkarza z opcją dokonania transferu definitywnego.

Ta transakcja uzależniona jest jednak od tego, czy napastnik „Violi”, Nikola Kalinic przejdzie do AC Milan. Jeśli tak się stanie, to Jese od nowego sezonu będzie występował na Stadio Artemio Franchi.

 

Kamil Jędral

źródło: Goal

fot. pressfocus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zobacz również

United rusza po nowego bramkarza

Manchester United notuje obecne fatalny sezon, duża w tym...

To już pewne! Legenda odchodzi z klubu!

Po spadku Leicester City do Championship w klubie panuje...

Trzy kluby powalczą o obrońcę z Premier League. Odejście coraz bliżej?

Ekipa Bournemouth w obecnym sezonie zadziwia fanów i ekspertów...

Mueller z ofertą z Serie A!

To już właściwie pewne - Thomas Mueller opuści Bayern...

Małe trzęsienie ziemi w Milanie!

AC Milan w obecnym sezonie gra bardzo słabo. Szybko...

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.