test

  Korona Kielce – Ruch Chorzów: gdzie oglądać? Transmisja TV, Online | 18.05.2024

  W dniu 18 maja 2024 roku o godzinie 15:00 na Suzuki Arena w Kielcach odbędzie się mecz Korona Kielce przeciwko Ruchowi Chorzów. Spotkanie to jest częścią 33. kolejki PKO Ekstraklasa. Prezentujemy szczegóły dotyczące transmisji meczu, gdzie oglądać w TV, online i czy dostępna jest darmowa opcja oglądania.

  Korona Kielce – Ruch Chorzów: gdzie oglądać?

  Transmisję meczu Korona Kielce – Ruch Chorzów będzie można śledzić na żywo w telewizji na kanale Canal+Sport 3. Dostępne platformy umożliwiające oglądanie transmisji online to Canal+online, Polsat Box Go i Player.pl.

  Korona Kielce – Ruch Chorzów: transmisja za darmo

  Transmisja spotkania Korona Kielce – Ruch Chorzów nie jest dostępna za darmo. Dostępne opcje to wyłącznie płatne platformy streamingowe.

  Korona Kielce – Ruch Chorzów: transmisja online w Canal+online

  Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu „Canal+”, który oferowany jest w promocyjnej cenie już za 39 złotych miesięcznie. Za dodatkową opłatą w wysokości 20 zł można też wykupić dostęp do kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online dostępna jest w formie strony internetowej oraz aplikacji, dzięki którym można oglądać transmisję nie tylko na komputerze, ale też na wielu innych urządzeniach takich jak smartfony i tablety (iOS, Android), telewizory smart tv i inne urządzenia (m.in. Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV). Z jednego konta klienta Canal+online w tym samym momencie mogą korzystać dwie osoby – można więc oglądać transmisje jednocześnie na dwóch urządzeniach.

  Korona Kielce – Ruch Chorzów: transmisja online w Polsat Box Go

  Kolejny serwis udostępniający transmisję spotkania to Polsat Box Go. Aby oglądać mecz należy wykupić pakiet „Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W pakiecie sportowym oferowanym przez Polsat Box Go znajdują się kanały Canal+Sport 3, Polsat Sport, Polsat Sport Premium, a także inne stacje sportowe. Transmisję w Polsat Box Go można oglądać przez stronę www na komputerze, a także w aplikacji na smartfonach, tabletach, telewizorach i innych urządzeniach. W Polsat Box Go jest opcja oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie – umożliwia to udostępnienie konta klienta drugiej osobie.

  Pakiet "Canal+" za 39,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
  Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.