test

  FC Barcelona – Rayo Vallecano: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, Online | 19.05.2024

  Spotkanie FC Barcelona – Rayo Vallecano rozpocznie się 19 maja 2024 roku o godzinie 19:00 na Estadio Olímpico w Barcelonie. Jest to emocjonujące starcie w ramach 37. kolejki LaLiga. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi transmisji meczu, aby dowiedzieć się, gdzie można śledzić wydarzenie na żywo w telewizji i internecie oraz czy dostępne są opcje bezpłatnego oglądania.

  FC Barcelona – Rayo Vallecano: gdzie oglądać?

  FC Barcelona – Rayo Vallecano można oglądać na antenie Eleven Sports 1. Dostęp do transmisji online oferują zarówno serwisy płatne: WP Pilot, CANAL+ Online, Polsat Box Go, jak i darmowe: Fortuna TV, STS TV, Superbet TV.

  FC Barcelona – Rayo Vallecano: transmisja za darmo

  Transmisja za darmo dostępna będzie na platformach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby skorzystać z darmowego dostępu, niezbędne jest założenie konta na wybranej platformie, dokonanie depozytu oraz zawarcie zakładu. Nowi użytkownicy mogą liczyć na atrakcyjne pakiety powitalne, które umożliwiają bezpłatne śledzenie meczu, więcej szczegółów poniżej:

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

  Dzisiejszy mecz za pośrednictwem serwisów Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV można oglądać na komputerach, smartfonach i tabletach. Każda z firm oferuje dostęp do swojej usługi za pomocą strony internetowej i aplikacji mobilnej (Android, iOS).

  FC Barcelona – Rayo Vallecano: transmisja meczu online

  Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu – szczegóły poniżej:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

  Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach. Ponadto, warto wyróżnić platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go, które umożliwiają oglądanie transmisji w jednym momencie na dwóch urządzeniach, co umożliwia udostępnienie konta klienta drugiej osobie.

  Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
  Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
  Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
  Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
  Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
  Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.