test

  Warta Poznań – Legia Warszawa: gdzie oglądać? Transmisja tv, stream online | 19.05.2024

  Mecz Warta Poznań kontra Legia Warszawa odbędzie się 19 maja 2024 roku o godzinie 15:00. Spotkanie to, rozgrywane na Stadionie Respect Energy w Grodzisku Wielkopolskim, jest częścią 33. kolejki PKO Ekstraklasy. Prezentujemy szczegóły dotyczące transmisji meczu – gdzie można oglądać zarówno w telewizji, jak i online, a także czy dostępna jest transmisja za darmo.

  Warta Poznań – Legia Warszawa: gdzie oglądać?

  Spotkanie Warta Poznań – Legia Warszawa będzie można śledzić na żywo w telewizji na kanale Canal+Sport 3. Transmisja online dostępna będzie na platformach Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl.

  Warta Poznań – Legia Warszawa: transmisja za darmo

  Transmisja z meczu Warta Poznań – Legia Warszawa nie jest dostępna za darmo i można ją oglądać wyłącznie na płatnych platformach streamingowych.

  Warta Poznań – Legia Warszawa: transmisja online w Canal+online

  Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+” za promocyjną cenę 39 złotych miesięcznie, obowiązującą przez pierwsze trzy miesiące. Za dodatkową opłatą 20 zł dostępne są także kanały Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online zapewnia możliwość oglądania na różnorodnych urządzeniach, a z jednego konta może korzystać jednocześnie dwie osoby.

  Warta Poznań – Legia Warszawa: transmisja online w Polsat Box Go

  Dostęp do transmisji meczu umożliwia także Polsat Box Go, gdzie za pakiet „Polsat Box Go Sport” za 40 złotych można cieszyć się dostępem do stacji takich jak Canal+Sport 3 oraz Polsat Sport Premium. Polsat Box Go umożliwia oglądanie na wielu urządzeniach, a także korzystanie z jednego konta przez dwie osoby.

  Pakiet "Canal+" za 39,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
  Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.