test

  Widzew Łódź – Lech Poznań: transmisja tv i online, gdzie oglądać? | 19.05.2024

  Dnia 19 maja 2024 roku o godzinie 17:00 na Stadionie Widzewa w Łodzi odbędzie się emocjonujące starcie w ramach 33. kolejki PKO Ekstraklasy, gdzie Widzew Łódź zmierzy się z Lechem Poznań. Szczegółowe informacje na temat transmisji meczu, zarówno w telewizji, jak i w internecie, zostały przedstawione poniżej, aby fani obu drużyn mogli śledzić to wydarzenie na żywo.

  Widzew Łódź – Lech Poznań: gdzie oglądać?

  Mecz Widzew Łódź – Lech Poznań będzie dostępny w telewizji na kanałach TVP 2, TVP Sport, Canal+4K Ultra HD, Canal+Premium oraz Canal+Sport 3. Transmisja online płatna oferowana jest przez serwisy WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl, a transmisję za darmo można śledzić na stronie sport.tvp.pl.

  Widzew Łódź – Lech Poznań: transmisja meczu online

  Transmisja w WP Pilot

  Mecz Widzew Łódź – Lech Poznań można oglądać na WP Pilot, gdzie transmisja jest dostępna po wykupieniu pakietu Lajt. W ramach tego pakietu dostępny jest kanał TVP 2, oferowany za 5,99 zł na miesiąc. Serwis umożliwia oglądanie na różnorodnych urządzeniach, od komputerów po smartfony i smart TV.

  Transmisja w Canal+online

  Dla fanów futbolu platforma Canal+online proponuje oglądanie meczów po wykupieniu subskrypcji, która w promocji dostępna jest już od 39 złotych miesięcznie. Oferuje to dostęp do bogatej gamy kanałów, w tym Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online zapewnia dostęp do transmisji na wielu urządzeniach.

  Transmisja w Polsat Box Go

  Polsat Box Go oferuje Polsat Box Go Sport, pakiet dostępny na 30 dni za 40 złotych. W pakiecie tym znajdują się kanały takie jak Canal+Sport 3, Polsat Sport oraz inne stacje sportowe. Serwis umożliwia dostęp do transmisji na dwa urządzenia jednocześnie, dzięki czemu można dzielić się emocjami meczowymi z bliskimi.

  Widzew Łódź – Lech Poznań: transmisja za darmo

  Transmisję spotkania Widzew Łódź – Lech Poznań można oglądać bezpłatnie przez stronę internetową sport.tvp.pl oraz aplikację TVP Sport. Dostępne są one zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i na telewizorach smart TV oraz innych urządzeniach z dostępem do internetu. Transmisja jest także dostępna w telewizji naziemnej oraz na platformach satelitarnych.

  Pakiet "Canal+" za 39,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
  Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.