test

  Chelsea – Bournemouth: gdzie oglądać? Transmisja TV, Online | 19.05.2024

  Spotkanie kończące sezon Premier League między Chelsea a Bournemouth odbędzie się 19 maja 2024 roku o godzinie 17:00 na stadionie Stamford Bridge, w ramach 38. kolejki rozgrywek. Szczegóły dotyczące transmisji meczu, gdzie oglądać w tv i online oraz informacje o dostępności darmowej transmisji zostaną przedstawione poniżej.

  Chelsea – Bournemouth: gdzie oglądać?

  Transmisję Chelsea – Bournemouth będzie można śledzić wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay.

  Chelsea – Bournemouth: transmisja za darmo

  Niestety, transmisja meczu Chelsea – Bournemouth nie jest dostępna za darmo. Dostęp do tego wydarzenia zapewniają wyłącznie płatne platformy streamingowe.

  Chelsea – Bournemouth: transmisja online (Viaplay)

  Aby oglądać transmisję meczu na platformie streamingowej Viaplay, należy założyć konto i opłacić subskrypcję. Viaplay oferuje pakiet “Total” w promocyjnej cenie 44 zł / miesiąc (przy płatności na rok) lub w cenie 55 zł / miesiąc (w miesięcznej subskrypcji). Transmisję meczu w Viaplay można oglądać na komputerach, telewizorach smart tv, smartfonach i tabletach, konsolach do gier i urządzeniach do streamingu. W Viaplay można oglądać transmisję meczu na dwóch urządzeniach jednocześnie, co pozwala udostępnić konto klienta drugiej osobie.

  Chelsea – Bournemouth: oferta LIVE

  U bukmachera Fortuna można typować dzisiejszy mecz LIVE. Fortuna daje dla nowych klientów pakiet powitalny o łącznej wartości 330 zł, w tym 20 zł za samą rejestrację, 10 zł za pierwszy depozyt oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 300 zł. Dla zarejestrowanych użytkowników dostępna jest też usługa Fortuna TV, w której można oglądać mecze angielskich drużyn m.in. w rozgrywkach Pucharu Anglii i Pucharu Ligi Angielskiej. Załóż już teraz konto w Fortunie klikając w podany poniżej link.

  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.