test

  Transmisja Villarreal – Real Madryt. Gdzie obejrzeć? | 19.05.2024

  19 maja 2024 roku o godzinie 19:00 na stadionie Villarreal odbędzie się emocjonujący mecz LaLiga pomiędzy Villarreal a Real Madryt, w ramach 37. kolejki ligowej. Przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji tego wydarzenia sportowego, zarówno w telewizji, jak i w internecie, w tym opcje dostępne bezpłatnie.

  Villarreal – Real Madryt: gdzie oglądać?

  Transmisja telewizyjna meczu Villarreal kontra Real Madryt będzie dostępna na kanale Canal+Sport 2. Dostęp online oferują serwisy Canal+online (płatna), a za darmo można śledzić Fortuna TV, Superbet TV oraz STS TV.

  Villarreal – Real Madryt: transmisja za darmo

  Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Dla nowych użytkowników wymagane jest założenie konta, dokonanie pierwszego depozytu oraz aktywacja zakładu bukmacherskiego. Promocje powitalne, które uprawniają do bezpłatnego dostępu, są atrakcyjnym ułatwieniem dla kibiców.

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

  Dostęp do darmowych transmisji możliwy jest poprzez strony internetowe oraz aplikacje mobilne (Android, iOS) poszczególnych platform, umożliwiając oglądanie meczu na różnorodnych urządzeniach.

  Villarreal – Real Madryt: transmisja online w Canal+online

  Aby oglądać transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+”, dostępnego w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Dodatkowo, za 20 zł miesięcznie, możliwy jest dostęp do kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online zapewnia dostęp do transmisji na różnorodnych urządzeniach, włączając smartfony, tablety, telewizory Smart TV oraz inne urządzenia.

  Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
  Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
  Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
  Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.