Krzysztof Piątek alternatywą dla gwiazdy Interu w Chelsea?!

    Daily Mail podaje, że celem priorytetowym Chelsea na letnie okienko transferowe jest Mauro Icardi. Gdyby nie udało się sprowadzić argentyńskiej gwiazdy, The Blues mieliby sięgnąć po Krzysztofa Piątka.

    Telenowela z udziałem Mauro Icardiego trwa w najlepsze. Przedstawiciele Interu wielokrotnie oferowali piłkarzowi podpisanie nowej umowy. Mimo rozmów, wciąż nie udało się osiągnąć porozumienia. To powoduje zainteresowanie ze strony klubów, które wyrażając zainteresowanie "9" Nerrazurrich. Gdyby jednak doszło do takiej sytuacji, w której Icardi podpisuje nową umowę z klubem ze Stadio Giuseppe Meazza, to Chelsea ma alternatywę w postaci Krzysztofa Piątka. Reprezentant Polski jest w trakcie swojego najlepszego sezonu w karierze. Dziewięć bramek w ośmiu spotkaniach Serie A robi wrażenie. Mimo, że w ostatnim spotkaniu przeciwko Juventusowi pierwszy raz w tym sezonie nie trafił do siatki, to Genoa ugrała bardzo ważny punkt.

    Klub ze Stamford Bridge musi mieć na uwadze bardzo istotny fakt – Piątkiem interesuje się wiele europejskich klubów z Napoli czy Romą na czele. Latem możemy być świadkami pasjonującego boju o podpis pod kontraktem Il Pistolero. Oczywiście, istnieje również taka hipoteza, że Piątek pozostanie w Geniu na kolejny sezon, by pokazać, że debiutancki sezon to nie był przypadek. Fakt ten może być nawet na rękę Genoi, ponieważ wtedy wartość zawodnika jeszcze bardziej by wzrosła, a to oznacza większe pieniądze z tytułu transferu.

    źródło: Daily Mail

    fot. pressfocus

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Real chce lidera PSG! Na stole mają wylądować ogromne pieniądze

    Real pod wodzę Xabiego Alonso wciąż jest w trakcie...

    Hiszpańskie media stają po stronie Lewandowskiego!

    Na obecną chwile przedłużenie umowy przez FC Barcelonę z...

    Sławomir Peszko o wyborze nowego trenera Wieczystej

    Kazimierz Moskal został przedstawiony jako nowy szkoleniowiec ekipy Wieczystej...

    Wieczysta wybrała trenera! Znane nazwisko

    Wieczysta Kraków w ostatnim czasie stanowi synonim braku cierpliwości....

    To już pewne. UEFA dała zielone światło FC Barcelonie!

    Sprawa powrotu Dumy Katalonii na Spotify Camp Nou przeciągała...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.