Młody polski zawodnik trafi do Liverpoolu!

    Jan Sobczuk, bramkarz Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin z rocznika 2005, otrzymał zaproszenie na testy od angielskiego klubu Liverpoolu!

    Kolonia naszych zawodników na Wyspach Brytyjskich może się powiększyć! Jak poinformował klub z Lublina, jeden z ich adeptów młodzieżowych otrzymał zaproszenie na testy do angielskiego Liverpoolu! 13-letni bramkarz jest uważany za jednego z największych talentów na swojej pozycji, już kilkakrotnie wysłannicy z zachodnich klubów obserwowali poczynania młodego Janka.  


    >>> CZYTAJ NA FOOTBAR: NOWY KONTRAKT LEWANDOWSKIEGO?!


    Anglicy doskonale zdają sobie sprawę z potencjału polskich bramkarzy, więc już za młodu sprowadzają młodych zawodników do swoich akademii. Tak samo było w przypadku Wojciecha Szczęsnego, który jako kilkunastoletni chłopak trafił do akademii Arsenalu. 

     

    źródło: Motor Lublin / własne

    fot. pressfocus

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Agenci piłkarscy zarobili rekordowe 1,2 mld euro z transferów w 2025 roku

    Agenci piłkarscy uzyskali łącznie 1,37 mld dolarów (około 1,2...

    Santiago Giménez z AC Milanu przejdzie operację kostki. Powrót opóźniony o 6–8 tygodni

    Napastnik AC Milanu Santiago Giménez przejdzie zabieg chirurgiczny kostki,...

    Paris Saint-Germain — Flamengo: finał Pucharu Interkontynalnego w Katarze

    Europejski mistrz Paris Saint-Germain zmierzy się z południowoamerykańskim zwycięzcą...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.