Ofensywny pomocnik chce odejść z Barcelony! Rozmawiał już o tym z trenerem

0
64
FC Barcelona fot charnsitr Shutterstock com
Fot. charnsitr/Shutterstock.com

W najbliższym czasie Barcelonę najprawdopodobniej opuści Alex Collado. Ofensywny pomocnik podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości.

Włoski dziennikarz Fabrizio Romano poinformował, że Alex Collado nie zamierza grać w Barcelonie. 23-letni Hiszpan chce odejść z klubu ze stolicy Katalonii podczas aktualnego okienka. Głównym celem młodego zawodnika jest regularna gra, a w ekipie Xaviego Hernandeza nie będzie mógł liczyć na regularne występy.

Collado spotkał się z trenerem „Dumy Katalonii” i poinformował go o swojej decyzji. Informację na temat całej sprawy przekazał na swoim oficjalnym Twitterze włoski dziennikarz Fabrizio Romano.

– Alex Collado może opuścić Barcelonę w najbliższych dniach. Dostałem informację, że hiszpański pomocnik poprosił Xaviego Hernandeza, aby pozwolił mu opuścić klub, ponieważ chce grać regularnie – napisał włoski dziennikarz na swoim Twitterze.

W minionym sezonie (runda wiosenna) Alex Collado występował na wypożyczeniu w Granadzie. Portal „Transfermarkt” wycenia go na 4 miliony euro.

Źródło: Fabrizio Romano – Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here