Oficjalnie: Filip Kostić zawodnikiem Juventusu Turyn!

    Filip Kostić został nowym zawodnikiem Juventusu Turyn – czytamy na oficjalnej stronie klubu ze stolicy Piemontu.

    Filip Kostić przeszedł do Juventusu Turyn na zasadzie transferu definitywnego z Eintrachtu Frankfurt za 25 milionów euro. Po przejściu obligatoryjnych testów medycznych związał się z ekipą „Bianconeri” umową, która obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku. Nie ma w niej opcji przedłużenia.

    Reprezentant Serbii znajdował się na celowniku najlepszych klubów ze Starego Kontynentu, ale walkę o jego podpis wygrało „Juve”. „Stara Dama” była zdeterminowana, aby pozyskać Serba podczas letniego okienka transferowego. Massimiliano Allegri poszukiwał lewego pomocnika i ten gracz był dla niego idealnym kandydatem.

    Kostić to bardzo doświadczony zawodnik. Podczas swojej dotychczasowej kariery 29-latek bronił barw m.in. Groningen, VfB Stuttgart, Hamburger SV, a ostatnio grał w Eintrachcie Frankfurt. Do drużyny „Orłów” przyszedł w 2018 roku. Od tamtej pory rozegrał 171 spotkań w koszulce tej ekipy (33 bramki i 64 asysty).

    Źródło: Juventus.com

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Milan walczy o Lewandowskiego. Proponują wymianę!

    Robert Lewandowski kończy powoli kontrakt z FC Barceloną. Pomimo...

    PSG wykorzysta zawirowania w Realu Madryt?

    Obecna sytuacja w Realu Madryt powoduje, że wielu zawodników...

    Xabi Alonso pod ścianą. Nie ma więcej alternatyw.

    Obecna sytuacja kadrowa Realu Madryt jest fatalna. Szczególnie jeśli...

    Idą zmiany! To nowy trener Rakowa?

    W ostatnim czasie polskie media żyją sagą związaną z...

    Doprowadzi do upadku kolejny klub? Przerażająca statystyka

    Profesjonalny sport, a w szczególności piłka nożna, to ogromne...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.