Oficjalnie: Flavio Paixao na dłużej w Lechii Gdańsk!

  Lechia Gdańsk poinformowała na swojej oficjalnej stronie o przedłużeniu współpracy z Flavio Paixao.

  Doświadczony Flavio Paixao doszedł do porozumienia z władzami Lechii Gdańsk w celu przedłużenia współpracy i podpisał nowy kontrakt, który obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

  – Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę jeszcze przez rok grać w Lechii Gdańsk. Na pewno będę walczyć o najwyższe cele. To mój ostatni rok z piłką nożną i jestem bardzo wdzięczny za możliwość gry w Gdańsku. Dziękuję Adamowi Mandziarze, ponieważ zawsze mi pomagał. Dziękuję również Pawłowi Żelemowi za okazane mi wsparcie. Dziękuję Kibicom, że zawsze byli ze mną, bez względu na wyniki. Mogę obiecać, że będę walczyć dla Klubu – powiedział Portugalczyk.

  Przedłużenie umowy kapitana drużyny skomentował też trener Lechii Gdańsk, Tomasz Kaczmarek.

  – Gratuluję Klubowi i Flavio nowej umowy. Od kiedy jestem trenerem Lechii, Flavio jest kluczowym zawodnikiem, którego liczba bramek i asyst w tym sezonie jest imponująca. Codziennie widzę jego pasję do gry i treningu. Jestem przekonany, że Flavio w następnym sezonie da wiele naszemu zespołowi. Cieszę się, że będziemy kontynuować współpracę – przyznał opiekun „Lechistów”.

  37-latek został piłkarzem klubu z Gdańska 8 lutego 2016 roku. Od tamtej pory w koszulce Lechii środkowy napastnik rozegrał 233 mecze. Na swoim koncie ma 85 bramek i 26 asyst.

  Źródło: Lechia.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również