OFICJALNIE: Leszek Ojrzyński trenerem Wisły Płock

    Leszek Ojrzyński wraca po rocznej przerwie! 46-latek został oficjalnie trenerem Wisły Płock – czytamy na oficjalnej stronie klubu.

    Wczoraj po porażce Wisły Płock z Piastem Gliwice (0:1) z posadą trenera pierwszej drużyny pożegnał się Kibu Vicuña. Klub szybko znalazł jego następcę i na tym stanowisku zastąpił go Leszek Ojrzyński. Ostatnim klubem doświadczonego 46-latka była Arka Gdynia, w której pracował do 20 maja 2018 roku (w zespole Arkowców zdobył Puchar i Superpuchar Polski). W przeszłości miał przyjemność prowadzić m.in. Górnik Zabrze, Podbeskidzie Bielsko-Biała czy Koronę Kielce


    >>> CZYTAJ NA FOOTBAR: NOWY RANKING FIFA


    Szkoleniowiec podpisał umowę z nowym klubem do końca sezonu 2018/19 z opcją przedłużenia jej o kolejne 12 miesięcy. Warto dodać, że jego asystentami będą Patryk Kniat oraz Krzysztof Sobieraj. To już drugi raz, kiedy Ojrzyński pojawia się w roli pierwszego trenera w ekipie z Płocka. Pierwszy miał miejsce w sezonie 2007/2008.

    Źródło: Wisła Płock

    fot: pressfocus

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Madonna, Shakira i BTS wystąpią w przerwie finału Mistrzostw Świata 2026

    FIFA ogłosiła, że w przerwie finału mistrzostw świata w...

    Guardiola: Skupienie na meczu z Crystal Palace, żadnych rotacji przed finałem Pucharu Anglii

    Josep Guardiola zapowiedział, że cała uwaga Manchesteru City skoncentrowana...

    Arsenal pokonał West Ham 1:0. Arteta chwali sędziów po anulowaniu gola

    Menadżer Arsenalu Mikel Arteta był zadowolony po cennym zwycięstwie...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.