Oficjalnie: Marlon w Nicei!

    Marlon Santos został wypożyczony na rok do OGC Nice.

     

    20-latek na początku lipca bieżącego roku związał się długoterminowym kontraktem z FC Barceloną po okresie rocznego wypożyczenia w drugim zespole. Brazylijczyk wraz z „Dumą Katalonii” udał się na przedsezonowe tournee do Stanów Zjednoczonych, gdzie zebrał potrzebne doświadczenie. Teraz zawodnik ma się ogrywać w trzeciej drużynie poprzedniego sezonu ligi francuskiej. Nicea nie posiada prawa wykupu zawodnika. 

    Marlon to drugi defensor pozyskany przez OGC w tym oknie transferowym. Wcześniej na Allianz Rivierę dołączył Christophe Jallet z Olympique Lyon. 

    Tym samym „Blaugrana” pozostaje z czterema zdrowymi środkowymi obrońcami. Poza Samuelem Umtitim, Javierem Mascherano, Thomasem Vermaelenem i Gerardem Piqué Ernesto Valverde nie ma dodatkowych zawodników na tę pozycję.

    Źródło: OGC Nice

    fot. ogcnice.com

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Thomas Frank nie ma wątpliwości. To on zdobędzie Złotą Piłkę!

    Ekipa Tottenhamu w środowy wieczór rywalizowała na bardzo trudnym...

    Cierpliwość na wyczerpaniu. Ma ostatnią szansę!

    Drugi sezon w wykonaniu drużyny Liverpoolu jest lekko mówiąc...

    Wiemy gdzie Polska rozegra półfinałowy baraż!

    Polska reprezentacja zakończyła fazę grupową eliminacji do Mistrzostw Świata...

    Legia dokonuje zmiany w kadrze na europejskie puchary!

    Legia już w czwartek zmierzy się ze Spartą Praga...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.