Oficjalnie: Nowy kontrakt Nainggolana!

0
97

Radja Nainggolan związał się nowym długoterminowym kontraktem z AS Romą!

Przyszłość 29-letniego pomocnika od ostatnich miesięcy stała pod znakiem zapytania. Podchody po reprezentanta Belgii czynił Inter oraz Chelsea, ale żadna z ofert nie satysfakcjonowała "Giallorossich". Teraz klub za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformował, że Nainggolan przedłużył umowę do 30 czerwca 2021 roku. 

– Uważam, że swoją postawą zademonstrowałem to, czego od długiego czasu chciałem. Jestem z tego powodu szczęśliwy. Teraz możemy wraz z klubem kontynuować swoją przygodę i iść naprzód.

– Jesteśmy zachwyceni przedłużeniem współpracy z Nainggolanem. W poprzednim sezonie był on bezsprzecznie jednym z najlepszych pomocników na świecie i nic w tym dziwnego, że łączyło się go z wielkimi klubami. Tematu sprzedaży nie było nawet przez chwilę – Radja kocha Romę, a my kochamy jego. ~ James Pallotta, prezydent Romy

Belg gra nieprzerwanie dla Romy od 2014 roku. Wcześniej był on piłkarzem Cagliari. Poprzedni sezon to jedenaście bramek i cztery asysty na jego koncie, co w znacznej mierze przyczyniło się do zdobycia przez niego nagrody piłkarza sezonu w Romie.

źródło: AS Roma

fot. asroma.com 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here