Oficjalnie: Pervis Estupiñán w Premier League!

  Brighton poinformowało na swojej oficjalnej stronie o zakontraktowaniu Pervisa Estupiñána!

  Pervis Estupiñán przeszedł do Brighton na zasadzie transferu definitywnego z Villarrealu za 20 milionów euro. Były gracz m.in. Watford związał się nowym pracodawcą umową do 30 czerwca 2027 roku. W kontrakcie nie zawarto opcji przedłużenia.

  – Jestem gotowy na nowe wyzwanie. Mam za sobą dobry sezon. Będę bronił tej koszulki w taki sam sposób, jak w innych zespołach, w których występowałem. Nie zawiodę drużyny. Zamierzam walczyć o każdą piłkę – powiedział Ekwadorczyk.

  – Chciałem tutaj przyjść, bo to najlepsza liga na świecie. Brighton już kiedyś mnie chciało sprowadzić. Cieszę się, że do tego doszło – dodał.

  W Brighton grają zawodnicy z Ekwadoru. To Moises Caicedo i Jeremy Sarmiento. – To bardzo ważne, że mam tutaj dwóch kolegów z Ekwadoru. Grałem już z nimi w kadrze i wiem, jak grają. Obaj wysłali mi wiadomość, że gdy coś będę potrzebował, to mogę na nich liczyć – przyznał.

  W drużynie „Mew” ten gracz zastąpił Marca Cucurellę, który odszedł do Chelsea Londyn. Na swoim koncie 24-latek ma rozegrane m.in. 91 spotkań w hiszpańskiej La Liga czy też 45 meczów w La Liga 2.

  Źródło: brightonandhovealbion.com

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również