Oficjalnie: Pogoń zatrzymała utalentowanego zawodnika! Nowy kontrakt

    Stanisław Wawrzynowicz zostaje w Pogoni Szczecin! Klub wydał oficjalny komunikat w sprawie przyszłości utalentowanego zawodnika.

    Na początku swojej przygody z futbolem Stanisław Wawrzynowicz szkolił się w akademii Lecha Poznań. Potem trafił do juniorów Pogoni Szczecin. Następnie grał w rezerwach „Portowców” oraz na wypożyczeniu w Legionovi Legionowo (2019/2020).

    Ostatnie dwie kampanie również spędził w drugiej drużynie. 23-letni defensywny pomocnik szczególnie w zeszłym sezonie pokazał się z bardzo dobrej strony. Na swoim koncie miał rozegrane 26 spotkań, 2 bramki oraz 4 asysty.

    Młody gracz został doceniony przez włodarzy ekipy ze Szczecina i podpisał nowy kontrakt, który obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku. Został również zgłoszony do pierwszej drużyny, którą prowadzi Jens Gustafsson. Dawniej był już członkiem pierwszej kadry, ale nie zadebiutował pod wodzą Kosty Runjaicia.

    – Sporo się przez te kilka lat zmieniło. Wracam do kadry I zespołu z zupełnie innym doświadczeniem i wiedzą na temat dorosłej piłki. Cztery lata temu byłem jeszcze juniorem. Teraz natomiast jestem już pełnoprawnym, seniorskim zawodnikiem – powiedział Stanisław Wawrzynowicz.

    – Nie boję się ciężkiej pracy. Chcę dalej się rozwijać i walczyć o miejsce w składzie. Jedyne czego mogę sobie życzyć, to zdrowia. Jeśli ma się zdrowie, to można zajść naprawdę daleko – dodał.

    Źródło: Pogonszczecin.pl

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Były selekcjoner nie ma wątpliwości. To jego nie doceniają kibice!

    W polskiej piłce pojawia się wielu piłkarzy, którzy określani...

    Thomas Frank nie ma wątpliwości. To on zdobędzie Złotą Piłkę!

    Ekipa Tottenhamu w środowy wieczór rywalizowała na bardzo trudnym...

    Cierpliwość na wyczerpaniu. Ma ostatnią szansę!

    Drugi sezon w wykonaniu drużyny Liverpoolu jest lekko mówiąc...

    Wiemy gdzie Polska rozegra półfinałowy baraż!

    Polska reprezentacja zakończyła fazę grupową eliminacji do Mistrzostw Świata...

    Legia dokonuje zmiany w kadrze na europejskie puchary!

    Legia już w czwartek zmierzy się ze Spartą Praga...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.