Oficjalnie: Pomocnik opuścił Zagłębie Lubin!

    Zagłębie Lubin ogłosiło, że z klubu odchodzi Aleksandar Šćekić. Zawodnik podjął decyzję o opuszczeniu zespołu.

    – Aleksandar Šćekić nie rozpocznie przygotowań do nowego sezonu z zespołem KGHM Zagłębia Lubin. Umowa z 30-letnim pomocnikiem została rozwiązana za porozumieniem stron – napisał klub na Twitterze.

    – Šćeko, dziękujemy i życzymy powodzenia! – dodał zespół.

    Šćekić nie pograł długo w barwach Zagłębia Lubin. Do ekipy „Miedziowych” przyszedł 22 stycznia tego roku z Partizana Belgrad na zasadzie transferu definitywnego i podpisał kontrakt do 30 czerwca 2023 roku. Od tamtej pory doświadczony pomocnik rozegrał tylko 11 meczów w pierwszej drużynie. 30-latek rozwiązał umowę z polskim klubem, więc jest teraz do wzięcia na rynku za darmo.

    – Chciałbym podziękować Aleksandarowi za grę w naszym Klubie. Planowaliśmy, by został w Lubinie na dłużej, ale wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Powodów jest kilka i muszę powiedzieć, że w tej decyzji zadecydowały też sprawy pozaboiskowe. Aleksandar zostawił w Czarnogórze swoją rodzinę i doszedł do wniosku, że w takiej sytuacji nie będzie w stanie kontynuować gry w Zagłębiu. Poprosił o rozwiązanie kontraktu, doszliśmy do porozumienia i uznaliśmy, że zawodnik nieszczęsliwy poza boiskiem nie da nam pełnej jakości w meczach. Lubin jest specyficznym miastem, zawodnicy, by dawać z siebie maksimum możliwości muszą się tu dobrze czuć, a w przypadku Scekicia tak nie było. Chciałbym podziękować zawodnikowi za pomoc w utrzymaniu Zagłębia w Ekstraklasie i życzyć mu powodzenia w dalszej karierze – powiedział Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

    Źródło: Zaglebie.com, Zagłębie Lubin – Twitter

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Rejestracja w Betclic z kodem: bonus powitalny i pełna oferta dla nowych graczy

    Kody promocyjne Betclic to narzędzia stworzone specjalnie dla nowych...

    Milan walczy o Lewandowskiego. Proponują wymianę!

    Robert Lewandowski kończy powoli kontrakt z FC Barceloną. Pomimo...

    PSG wykorzysta zawirowania w Realu Madryt?

    Obecna sytuacja w Realu Madryt powoduje, że wielu zawodników...

    Xabi Alonso pod ścianą. Nie ma więcej alternatyw.

    Obecna sytuacja kadrowa Realu Madryt jest fatalna. Szczególnie jeśli...

    Idą zmiany! To nowy trener Rakowa?

    W ostatnim czasie polskie media żyją sagą związaną z...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.