Oficjalnie: Raków Częstochowa przedłużył kontrakt z doświadczonym zawodnikiem

    Fran Tudor zostaje na dłużej w Rakowie Częstochowa – poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

    Fran Tudor doszedł do porozumienia z Rakowem Częstochowa w sprawie przedłużenia współpracy. Chorwacki pomocnik podpisał umowę do 30 czerwca 2027 roku.

    – Chcę powiedzieć wszystkim kibicom, że będę dalej dawał z siebie wszystko. Dziękuje za wsparcie, które otrzymałem przez ostatnie trzy lata. Cieszę się, że podpisałem kontrakt do 2027 roku. Mam nadzieję, że nadal będę czuł od Was taką samą energię i miłość – powiedział Fran Tudor po podpisaniu nowej umowy z Rakowem Częstochowa.

    – Fran to dla nas bardzo ważny zawodnik, którego uniwersalność i inteligencja boiskowa pozwalają nam na różne warianty gry. Cieszymy się, że zostaje z nami na dłużej, że zdecydował się na podpisanie wieloletniego kontraktu, ponieważ pokazuje to, że idziemy w dobrym kierunku i tworzymy bardzo dobre środowisko dla rozwoju piłkarzy. Wierzymy, że kolejne udane występy Frana dadzą wiele radości kibicom i przyczynią się do realizacji naszych celów na ten sezon oraz kolejne – przyznał Robert Graf, dyrektor sportowy Rakowa Częstochowa.

    Tudor został zawodnikiem Rakowa Częstochowa 1 stycznia 2020 roku. Stał się bardzo ważną częścią składu trenera Marka Papszuna. Na swoim koncie ma rozegrane 118 meczów. W tym czasie strzelił 8 goli i zanotował 27 asyst. Portal „Transfermarkt” wycenia go obecnie na 2,5 miliona euro.

    Źródło: Rakow.com

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Ile zarobią sędziowie na mundialu 2026? FIFA ujawniła stawki

    Drużyny, które odpadną jeszcze w fazie grupowej MŚ 2026,...

    Inter blisko pozyskania Ivana Provedela z Lazio – trzyletnia umowa uzgodniona

    Inter osiągnął zasadnicze porozumienie w kwestii warunków osobistych z...

    Atalanta Bergamo rozstała się z Raffaele Palladino. Maurizio Sarri blisko objęcia klubu

    Atalanta oficjalnie potwierdziła rozstanie z trenerem Raffaele Palladino. Włoski...

    Thomas Müller: Mamy jakość, ale potrzebujemy też szczęścia przed MŚ 2026

    Legenda Bayernu Monachium i mistrz świata Thomas Müller w...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.