Oficjalnie: Rekordowy transfer Manchesteru City!

0
87

Koniec problemów z obsadą pozycji bramkarza w Manchesterze City? Guardiola finalizuje drugi wielki transfer!

Pep Guardiola kilka chwil po zakończeniu sezonu ligowego błyskawicznie finalizuje kolejne transfery. Gruntowna przebudowa kadry zaczęła się od pożegnania kilku piłkarzy, którym wygasały umowy. Kilka dni temu Manchester City oficjalnie poinformował, że klub sfinalizował transfer Bernardo Silvy z AS Monaco. Dzisiaj przyszła kolej na następny transfer. Co prawda angielski klub nie wspomniał jeszcze o tym transferze, jednak druga strona z którą negocjowali ‘The Citizens’ ujawniła wszystkie szczegóły.

Za kwotę 40 milionów € portugalską Benfikę na Manchester City zamienił Ederson! 23-letni bramkarz decydując się na zasilenie szeregów ekipy z Etihad Stadium stał się tym samym najdroższym bramkarzem w historii piłki nożnej, przebijając o kilka milionów dotychczasowego rekordzistę, Gianluigiego Buffona.

Ederson na początku tygodnia przeszedł wszelkie badania medyczne potrzebne do finalizacji transakcji po czym złożył podpis pod długoterminowym kontraktem. Czy to koniec problemów Manchesteru City z godną obsadą pozycji bramkarza?

fot. Sky Sports

źródło: Benfica

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here