Oficjalnie: Strootman na dłużej w Romie!

0
73

AS Roma potwierdziła za pośrednictwem swojej strony internetowej, że Kevin Strootman parafował nową umowę z klubem ze stolicy Włoch!

Holender gra dla Romy nieprzerwanie od lipca 2013 roku, kiedy to opuścił PSV Eindhoven za 17,5 miliona euro. Od tego czasu rozegrał 86 spotkań, w których zdobył dwanaście bramek i zanotował 19 asyst. Wiele tygodni stracił przez kontuzję kolana.  Na razie zdrowie 27-latkowi dopisuje. Tylko w tym sezonie rozegrał 45 spotkań na przestrzeni wszystkich rozgrywek, strzelając sześć goli i dziewięciokrotnie zaliczając kluczowe podanie. Teraz przedłużył umowę z "Giallorossimi" do 30 czerwca 2022 roku.

– Odnowienie umowy jest dla mnie szczególną rzeczą. Chcę tutaj wygrywać i zrobię wszystko, aby to się udało. Wszyscy z Romy wspierali mnie podczas kontuzji i jestem im za to wdzięczny. Również z tego powodu jestem szczęśliwy z pozostania – powiedział Strootman.

Można więc uznać, że spekulacje związane z transferem Kevina zostały zakończone. Najwięcej zainteresowania byłym piłkarzem Utrechtu przejawiał Inter i Manchester United. 

źródło: AS Roma

fot. asroma.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here