test

  Ogromna oferta za Odjidja-Ofoe! Co za kasa!

  Letnie okienko transferowe zapowiada się co raz ciekawiej! Legia otrzyma za swoją gwiazdę gigantyczną ofertę! To byłby rekord!

  To będzie arcyciekawe lato! Nie tylko wśród największych klubów w Europie, ale także i w naszej Lotto Ekstraklasie! Historyczna gra Legii w fazie grupowej Ligi Mistrzów oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Polsce sprawiają, że wiele europejskich klubów zwraca uwagę na grę naszych młodych piłkarzy oraz zawodników Mistrzów Polski. Według ostatnich informacji podanych przez turecki kanał sportowy ‘Ajnasspor’, włodarze Fenerbahce zaoferują Legii Warszawa kwotę siedmiu milionów € w zamian za Vadisa Odjidję-Ofoe! Belg, który jest liderem warszawskiej drużyny w przypadku finalizacji tej transakcji, stałby się najdroższym piłkarzem, który opuściłby szeregi klubu Lotto Ekstraklasy.

  Do tej pory miano najdroższego transferu z polskiej ligi waha się pomiędzy Adrianem Mierzejewskim, za którego Trabzonspor zapłacił Polonii Warszawa 5,25 milionów €, a Bartosza Kapustkę. Co do transferu młodego skrzydłowego nie wiadomo jaka była ostateczna kwota transferu. Niektóre źródła mówią, że Leicester City zapłaciło Cracovii 5,5 miliona € zaś inne informują o 5 milionach.

   

  źródło: Ajnasspor

  fot. pressfocus

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.