Otwieramy się na e-sport! Szukamy właśnie Ciebie!

0
98

Otwieramy się na e-sport! Takim hasłem chcemy zachęcić Was do współpracy z nami odnośnie tej dyscypliny, która ostatnimi czasy zyskuje gigantyczną rzeszę sympatyków. Potrzebujemy Waszej pomocy!

Kto ani raz nie zagrał w którąś piłkarską grę dostępną na platformy komputerowe czy konsolowe niech pierwszy rzuci kamieniem! Śmiemy twierdzić, że wśród sympatyków futbolu nie ma osoby, która chociażby przez krótką chwilę nie operowała padem od konsoli, czy klawiaturą i nie sterowała swoją ulubioną drużyną w FIFIE, Pro Evolution Soccer lub Football Managerze. Te trzy gry to absolutny top wśród piłkarskiego e-sportu. Footbar otwiera się na tą tematykę!

Jesteś na bieżąco z krajowymi i międzynarodowymi turniejami w którąś z wcześniej wspomnianych gier? Potrafisz wskazać nazwy najlepszych polskich i światowych graczy piłkarskich tytułów? Chcesz informować innych o nowościach w zbliżających się premierach kolejnych odsłon piłkarskich gier? Szukamy właśnie Ciebie! Footbar otwiera się na e-sport i poszukujemy obecnie redaktorów aktualności, którzy będą informowali naszych czytelników o tym, co aktualnie dzieje się w e-sportowym świecie piłki nożnej. Jeżeli lubisz poświęcać swój czas na oglądanie streamów z pojedynków w FIFĘ czy PESa, potrafisz napisać fajny tekst i chcesz nam pomóc, nie czekaj! Zgłoś się na adres mailowy podany na końcu tego newsa w którym w kilku zdaniach opisz swoją osobę! Nie wymagamy doświadczenia! Polska scena piłkarskiego e-sportu dopiero raczkuje, a może nawet jeszcze nie potrafi tego robić, więc pomóż nam tworzyć coś nowego!

A może lubisz wspomniane tytuły, ale nie masz czasu na śledzenie rozgrywek? Lub zwyczajowo nie kręci Cię oglądanie innych i sam wolisz ogrywać FIFĘ, PESa czy Football Managera? Mamy świetną wiadomość! Poszukujemy także osób, które chcą tworzyć opowiadania na podstawie wspomnianych gier! Każdy z Was zapewne zaczynał kapitalną karierę w przeznaczonym do tego trybie, dzięki czemu sam stawał się ojcem sukcesu swojego ukochanego klubu! Podziel się z nami tą rozgrywką! Stwórz swoją wizję klubu! Wyprowadź klub znajdujący się w kłopotach finansowych na prostą i zostań ulubieńcem kibiców! Uruchom wyobraźnię i stwórz własną wizję funkcjonowania klubu w którym przykładowo to Ty decydujesz czy Jose Mourinho nadal będzie trenerem Manchesteru United! Opisz nam swoją karierę wprowadzając do tego pozaboiskowe wątki fabularne!

Zainteresowaliśmy Cię tematem, ale nie wiesz dokładnie jak to będzie wyglądało? Nie zastanawiaj się ani chwili tylko zgłoś się, a my wszystko Ci wyjaśnimy! Twórz razem z nami nowy rozdział w historii Footbar!

 

Swoje zgłoszenia można wysyłać:

Mail – [email protected]

Prywatna wiadomość na Facebook (LINK)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here