Poranna kawa. Grad bramek w Krakowie i bezbramkowy remis w Szczecinie

Zapraszamy do podsumowania wczorajszego dnia!

POLSKA

W 27. kolejce Lotto Ekstraklasy mecz pomiędzy Pogonią Szczecin a Jagiellonią Białystok zakończył się bezbramkowym remisem.

***

Wisła Kraków rozbiła przed własną publicznością Legię Warszawa 4:0. Bramki na wagę zwycięstwa strzelali kolejno Sławomir Peszko, Jakub Błaszczykowski, Rafał Pietrzak oraz Marko Kolar.

ŚWIAT

W 32. kolejce angielskiej Premier League Liverpool FC pokonał na Anfield Tottenham Hotspur 2:1.

***

Chelsea FC wygrała na wyjeździe z Cardiff City 2:1. Gole na wagę wygranej strzelali Cesar Azpilicueta oraz Ruben Loftus-Cheek.

***

W 29. kolejce włoskiej Serie A Parma przegrała na własnym terenie z Atalantą Bergamo 1:3. Warto dodać, że w zespole gości od 63 minuty na boisku przebywał Arkadiusz Reca!

***

Mecz pomiędzy AFC Fiorentiną a Torino FC zakończył się remisem 1:1.

***

SSC Napoli wygrało na wyjeździe z AS Romą 4:1. Fantastyczne trafienie w drużynie Carlo Ancelottiego zaliczył Arkadiusz Milik.

***

Spal wygrało w wyjazdowym meczu z Frosinone 1:0. Pełne 90 minut rozegrali Thiago Cionek oraz Bartosz Salamon.

***

Bolonga FC wygrała przed własną publicznością z Sassuolo Calcio 1:0.

***

Lazio Rzym wygrało na wyjeździe z Interem Mediolan 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Sergej Milinkovic-Savic.

***

W 29. kolejce hiszpańskiej LaLiga mecz pomiędzy Levante a Eibar zakończył się remisem 2:2.

***

Spotkanie pomiędzy Rayo Vallecano a Realem Betis zakończyło się remisem 1:1.

***

Valencia FC wygrała na wyjeździe z Sevillą FC 1:0 po bramce Daniego Parejo.

***

Starcie Realu Sociedad z Realem Valladolid zakończyło się remisem 1:1.

***

Real Madryt pokonał na Santiago Bernabeu Huescę 3:2.

***

W 27. kolejce niemieckiej Bundesligi Hannover 96 przegrał u siebie z Schalke 04 0:1.

***

Eintracht Frankfurt rozbił przed własną publicznością Vfb Stuttgart 3:0.

***

W 30. kolejce francuskiej Ligue 1 AS Monaco na czele z Kamilem Glikiem przegrało 0:1 z Caen.

***

OGC Nice wygrało 1:0 z Dijon.

***

Mecz pomiędzy Amiens a Girondins Bordeaux zakończył się bezbramkowym remisem.

***

Lille wygrało na wyjeździe z Nantes 3:2.

***

Paris Saint-Germain pokonało na wyjeździe Toulouse FC 1:0 po bramce Kyliana Mbappe.