Portugalia ograła Ghanę!

W pierwszym swoim meczu na mundialu w Katarze Portugalia pokonała Ghanę (grupa H) 3:2.

Podopieczni Joao Santosa bardzo dobrze rozpoczęli zmagania na mistrzostwach świata w Katarze. Portugalia wyszła na prowadzenie w 65. minucie za sprawą Cristiano Ronaldo, który pewnie wykorzystał rzut karny.

W 73. minucie do wyrównania doprowadził Andre Ayew. Potem gole zdobyli Joao Felix i Rafael Leao. Ghana pod koniec meczu trafiła jeszcze jednego gola, a jego autorem został Osman Bukari.

Ostatecznie to na konto Portugalczyków wpadły trzy punkty. Ekipa Santosa była zdecydowanie lepsza od swoich rywali, ale zespół Otto Addo też miał swoje szanse i je wykorzystał.

Następne spotkanie Portugalia zagra z Urugwajem, a Ghana zmierzy się z Koreą Południową. Oba spotkania odbędą się w poniedziałek 28 listopada.