Powrót syna marnotrawnego…

  0
  132
  PSG daje zielone światło na transfer Neymara. Czy będziemy świadkami najbardziej spektakularnego powrotu w historii piłki?

  R E K L A M A

  Francuskie L'Equipe jest pewne – Neymar może odejść z PSG. Władze klubu mają już dość jego kaprysów, a potrzebują środków na nowe transfery, więc zmieniły podejście do swojej największej gwiazdy, która do niedawna była nietykalna. Neymar był księciem w klubie i najważniejszym ogniwem drużyny, o której sprzedaży nie było nawet mowy. Prezes PSG, Al-Khelaifi w ostatniej swojej wypowiedzi dał jasno do zrozumienia, że w jego klubie nie ma już miejsca na gwiazdorzenie i zawodnicy muszą wziąć się solidnie za grę:

  – Zawodnicy muszą dawać z siebie więcej, ciężej pracować. Nie są tu po to, by się dobrze bawić. Natomiast jeśli się z czymś nie zgadzają, to drzwi są otwarte. Nie chcę dłużej gwiazdorskiego zachowania.


  >>> CZYTAJ NA FOOTBAR: VIDAL ODEJDZIE Z BARCELONY?


  Informacje znad Sekwany automatycznie uruchomiły machinę plotek, szczególnie w Hiszpanii. Od dłuższego już czasu spekuluje się, że FC Barcelona pracuje nad powrotem Neymara do swojej drużyny. Sam zawodnik chciałby powrócić na stare śmieci, jednak PSG stawiało stanowcze veto i negocjacje za każdym razem paliły na panewce. Teraz sytuacja może się zmienić i szanse na spektakularny powrót bardzo wzrosły. 

  Największym zwolennikiem powrotu Neymara jest sam Leo Messi, który świetnie dogadywał się z Brazylijczykiem na boisku i do tej utrzymują przyjaźnie relacje. Nad transferem do Hiszpanii już pracuje Pini Zahavi, jeden z architektów jego przyjścia do Paryża.

  Prócz Blaugrany, dużo mówi się o Manchesterze United. Ciężko jednak oszacować, czy 27-latek faktycznie ma szansę gry w Premier League. Kiedyś dużo mówiło się o Realu Madryt, jednak Królewscy ostatecznie zrezygnowali z planów ściągnięcia charakternego reprezentanta Canarinhos.

   

  źródło: L'Equipe

  fot. AS

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here