test

  Real Madryt – Betis: gdzie oglądać? Transmisja tv, stream online | 25.05.2024

  Zaplanowany na 25 maja 2024 roku o godzinie 21:00 mecz pomiędzy Real Madryt a Betis odbędzie się na stadionie Santiago Bernabéu w Madrycie. Spotkanie to zamknie 38. kolejkę LaLiga. Szczegóły transmisji, zarówno telewizyjnej jak i online, pozwalające na śledzenie tego wydarzenia w internecie, zostały szczegółowo opisane poniżej.

  Real Madryt – Betis: gdzie oglądać?

  Real Madryt – Betis będzie transmitowany na kanale Eleven Sports 2. Dostęp do transmisji online oferują serwisy WP Pilot, Canal+ Online oraz Polsat Box Go (płatne), a także Fortuna TV, STS TV i Superbet TV (za darmo).

  Real Madryt – Betis: transmisja za darmo

  Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Dostęp do darmowego streamingu wymaga założenia konta i dokonania depozytu. Serwisy te oferują atrakcyjne bonusy startowe, które umożliwiają oglądanie meczu bez dodatkowych kosztów – szczegóły poniżej:

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na stat aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo .

  Usługi te dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak i w aplikacjach mobilnych, co umożliwia oglądanie meczu na różnorodnych urządzeniach.

  Real Madryt – Betis: transmisja meczu online

  Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale również na płatnych platformach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety, które umożliwiają dostęp do transmisji.

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

  Każda z tych platform jest dostępna jako strona internetowa i aplikacja mobilna, umożliwiając oglądanie transmisji na komputerze, smartfonie, tablecie oraz telewizorze smart tv. Platformy takie jak CANAL+ Online i Polsat Box Go pozwalają na jednoczesne korzystanie z serwisu na dwóch urządzeniach, co daje możliwość wspólnego oglądania meczu.

  Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
  Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
  Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
  Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
  Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
  Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.