test

  Manchester City – Manchester United: gdzie obejrzeć? Transmisja tv, stream online | 25.05.2024

  W dniu 25 maja 2024 roku o godzinie 16:00 na londyńskim stadionie Wembley Arena odbędzie się emocjonujące starcie w ramach finału FA Cup pomiędzy Manchester City a Manchester United. W związku z dużym zainteresowaniem, prezentujemy informacje, gdzie można śledzić transmisję tego meczu zarówno w telewizji, jak i w internecie, w tym opcje bezpłatne.

  Manchester City – Manchester United: gdzie oglądać?

  Transmisję telewizyjną zapewnia Eleven Sports 1. W sieci zaś mecz na żywo będzie można obejrzeć za pośrednictwem płatnych serwisów WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go, jak również za darmo dzięki platformom Fortuna TV, STS TV i Superbet TV.

  Manchester City – Manchester United: transmisja za darmo

  Transmisja za darmo dostępna będzie na platformach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby skorzystać z tej możliwości, wymagane jest założenie konta i złożenie minimalnego depozytu, co umożliwi również skorzystanie z atrakcyjnych ofert powitalnych.

  • Fortuna TV » wykorzystaj startowy pakiet 330 zł i oglądaj mecz bez opłat;
  • STS TV » otrzymaj bonus powitalny 760 zł i zyskaj dostęp do bezpłatnej transmisji;
  • Superbet TV » zyskaj na start 3755 zł i korzystaj z transmisji za darmo.

  Dzięki tym platformom można oglądać dzisiejsze starcie zarówno przez strony internetowe, jak i aplikacje mobilne na różnych urządzeniach, włączając w to komputery, smartfony i tablety.

  Manchester City – Manchester United: transmisja meczu online

  Warto zaznaczyć, że oprócz darmowych opcji, transmisję meczu można również oglądać na płatnych platformach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go, które oferują różnorodne pakiety abonamentowe.

  • WP Pilot » oferuje pakiet „Eleven” za 11,66 zł miesięcznie przy rocznej umowie lub za 14,99 zł przy subskrypcji miesięcznej;
  • CANAL+ Online » posiada pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” dostępny za dodatkowe 20 zł miesięcznie oraz pakiet “Wielka Piłka” za 54 zł miesięcznie;
  • Polsat Box Go » proponuje pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

  Transmisję na tych platformach można oglądać nie tylko na stronach internetowych, ale i za pośrednictwem aplikacji mobilnych, co umożliwia dostęp do meczu na żywo na różnorodnych urządzeniach, w tym na smart tv.

  Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
  Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
  Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
  Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
  Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
  Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.